O folii celulozowej


Kantorex, Oferujemy najwyższej jakości, bezbarwną folię celulozową (celofan, tomofan), stosowaną w przemyśle spożywczym do obróbki termicznej różnego rodzaju wyrobów. Dzięki swoim właściwościom, tomofan bardzo dobrze przepuszcza dym wędzarniczy oraz jest bardzo ekologiczny ze względu na to, iż wykonany jest z naturalnego składnika jakim jest celuloza, dzięki czemu w środowisku naturalnym ulega szybkiej biodegradacji. Szynki, sery i inne wyroby zawinięte w tą folię są soczyste, a co najważniejsze wolne od sadzy i innych zanieczyszczeń jakie towarzyszą procesowi wędzenia. Zaletą folii jest jej odporność na wysoką temperaturę (do 200°C), połysk oraz pamięć skrętu (co jest istotne np. przy produkcji lizaków). Zastosowanie folii sprawia, że produkty wędzone (lub pieczone) w folii celulozowej zachowują naturalny, wyrazisty smak, dając naszemu organizmowi więcej witamin i składników mineralnych niż podczas tradycyjnej obróbki termicznej.
Proponujemy standardowe wymiary naszych produktów, które dostosowane są do wymogów przemysłu mięsnego (na indywidualne potrzeby klienta możemy przygotować produkt o innych wymiarach): Typowe wymiary folii celulozowej:
- rola: 300mm, 400mm, 480mm, 600mm, 680mm, 800mm, 1000mm, 1200mm
- arkusz: 1000 x 1200mm, 500 x 600mm.
- możliwość wykonania dowolnego rozmiaru rolki oraz arkusza na życzenie Klienta

UWAGA - nowość w naszej ofercie: CELOKAN + to nowa, ulepszona folia celulozowa o podwyższonych parametrach oraz wytrzymałości z myślą o najwyższym standardzie pakowania produktów wędliniarskich. Rozmiary rolek: 400mm, 480mm, 600mm, 680mm, 800mm.


,

Sprawdź także

Czym jest folia celulozowa?

Folia celulozowa to jedyny na świecie produkt łączący zalety folii z 100% podejściem ekologicznym.


Czytaj więcej

Ekologiczny laminat

Biolaminat pozwala na produkcję ekologicznych opakowań z wysokimi właściwościami barierowymi.


Czytaj więcej

Zalety zastosowania

Eko-Folia celulozowa,możliwość metalizacji, antystatyczność, zgrzewalność a to jeszcze nie wszystko!


Czytaj więcej

Zastosowanie folii celulozowej

Sprawdź sam jak wszechstronna jest nasza ekologiczna folia celulozowa.


Czytaj więcej